Sprzedaż pieczarek
w Wielkopolsce

Przetwórnia pieczarek Lomania to rzetelna firma, ceniona na rynku za wysokiej jakości produkty oraz lojalność względem współpracowników.

 


Firma Lomania – kontakt z dostawcą pieczarek 

Jeśli przypadła Państwu do gustu oferta pieczarek, warzyw, owoców i przetworów, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Chętnie podejmiemy ją zarówno z producentami, jak i odbiorcami pieczarek z całej Polski. Osoby zainteresowane założeniem własnej pieczarkarni mogą liczyć na pomoc finansową w postaci kredytowania kompostu do uprawy pieczarek. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub podjęcia współpracy prosimy o kontakt. Prowadzimy również handel świeżymi owocami i warzywami.

Lomania Polsko-Francuska Spółka z o.o.

Szczodrowo 13
PL64-000 KOŚCIAN
Tel: +48 (0)65 512 39 19
Tel: +48 (0)65 511 98 41
e-mail: biuro@lomania.pl

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

mr-lompech

Właściciel
André Lompech

a.lompech@wanadoo.fr

wlodzimierz-przydrozny

Prezes
Włodziemierz Przydróżny

gilles-greiveldinger

Dyrektor Zarządzający
Gilles Greiveldinger

gilles.greiveldinger@lomania.pl
Skype: gilleslom
stephane-bonnefoux

Dyrektor Przetwórni
Stephane Bonnefoux

stephane.bonnefoux@lomania.pl

SEKRETARIAT

aleksandra-budzyn

Pracownik Administracyjny
Aleksandra Budzyn

aleksandra.budzyn@lomania.pl
katarzyna-urban

Referent administracyjno – biurowy
Katarzyna Urban

katarzyna.urban@lomania.pl

KSIĘGOWOŚĆ

honorata-michalska

Główna Księgowa
Honorata Michalska

honorata.michalska@lomania.pl
Tel. 600 523 237
renata-sronkowska

Młodsza Księgowa
Renata Śronkowska

renata.sronkowska@lomania.pl

DZIAŁ HANDLOWY

agata-olejnik

Dział Handlowy
Agata Olejnik

Kom.: 660 758 001
agata.olejnik@lomania.pl
benjamin-roy

Sprzedaż - Francja
Benjamin Roy

contact@lomania.fr
tel. +33(0)6 42 13 06 51
tel. +33(0)5 53 36 11 26 

DZIAŁ JAKOŚCI

ewa-piecuch

Kierownik ds. Jakości, Pełnomocnik ds. SZJ
Ewa Piecuch

ewa.piecuch@lomania.pl
Kom: +48 608 597 337

hanna-kunz

Specjalista ds. Jakości i Rozwoju nowych produktów
Hanna Kunz

hanna.kunz@lomania.pl

PRODUKCJA

jolanta-piotrowicz

Kierownik Produkcji
Jolanta Piotrowicz

Kom.: 692 487 427
brygadzistki@lomania.pl

SKUP

dariusz-kurzawski

Kierownik skupu
Dariusz Kurzawski

dariusz.kurzawski@lomania.pl
Kom: +48 600 908 553


fotagrupowa



Proszę wypełnić wymagane pola
Formularz został wysłany, dziękujemy