Sprzedaż pieczarek
w Wielkopolsce

Przetwórnia pieczarek Lomania to rzetelna firma, ceniona na rynku za wysokiej jakości produkty oraz lojalność względem współpracowników.

 


Firma Lomania – kontakt z dostawcą pieczarek 

Jeśli przypadła Państwu do gustu oferta pieczarek, warzyw, owoców i przetworów, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Chętnie podejmiemy ją zarówno z producentami, jak i odbiorcami pieczarek z całej Polski. Osoby zainteresowane założeniem własnej pieczarkarni mogą liczyć na pomoc finansową w postaci kredytowania kompostu do uprawy pieczarek. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub podjęcia współpracy prosimy o kontakt. Prowadzimy również handel świeżymi owocami i warzywami.

Lomania Polsko-Francuska Spółka z o.o.

Szczodrowo 13
PL64-000 KOŚCIAN
Tel: +48 (0)65 512 39 19
Tel: +48 (0)65 511 98 41
e-mail: biuro@lomania.pl

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

grafika 6

Właściciel
André Lompech

a.lompech@wanadoo.fr

grafika 7

Prezes
Włodziemierz Przydróżny

grafika 8

Dyrektor Zarządzający
Gilles Greiveldinger

gilles.greiveldinger@lomania.pl
Skype: gilleslom
grafika 9

Dyrektor Przetwórni
Stephane Bonnefoux

stephane.bonnefoux@lomania.pl

SEKRETARIAT

grafika 10

Pracownik Administracyjny
Aleksandra Budzyn

aleksandra.budzyn@lomania.pl
grafika 11

Referent administracyjno – biurowy
Katarzyna Urban

katarzyna.urban@lomania.pl

KSIĘGOWOŚĆ

grafika 12

Główna Księgowa
Honorata Michalska

honorata.michalska@lomania.pl
Tel. 600 523 237
grafika 13

Młodsza Księgowa
Renata Śronkowska

renata.sronkowska@lomania.pl

DZIAŁ HANDLOWY

grafika 14

Dział Handlowy
Agata Olejnik

Kom.: 660 758 001
agata.olejnik@lomania.pl
grafika 15

Sprzedaż - Francja
Benjamin Roy

contact@lomania.fr
tel. +33(0)6 42 13 06 51
tel. +33(0)5 53 36 11 26 

DZIAŁ JAKOŚCI

grafika 16

Kierownik ds. Jakości, Pełnomocnik ds. SZJ
Ewa Piecuch

ewa.piecuch@lomania.pl
Kom: +48 608 597 337

grafika 17

Specjalista ds. Jakości i Rozwoju nowych produktów
Hanna Kunz

hanna.kunz@lomania.pl

PRODUKCJA

grafika 18

Kierownik Produkcji
Jolanta Piotrowicz

Kom.: 692 487 427
brygadzistki@lomania.pl

SKUP

grafika 19

Kierownik skupu
Dariusz Kurzawski

dariusz.kurzawski@lomania.pl
Kom: +48 600 908 553


grafika 20



Proszę wypełnić wymagane pola
Formularz został wysłany, dziękujemy